Mesaj gönder

1200 GPM Dizel Motorlu Yangın Pompası Serisi XBC Basıncı 12 Bar Otomatik

1
MOQ
1000-9000usd
fiyat
1200 GPM Dizel Motorlu Yangın Pompası Serisi XBC Basıncı 12 Bar Otomatik
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Teknik Özellikler
Çıkış Gerilimi: 220
Çıkış gücü: 24-500KW
Çıkış frekansı: 50
Çıkış Akımı: 50-800
Malzeme: dökme demir
çıkış: 250 mm
giriş: 200 mm
Kapasite: Büyük
Kontrol sistemi: Otomatik
Akış hızı: Yüksek
Yakıt tipi: Hiçbiri
Kurulum yöntemi: Sabit
Güç kaynağı: Elektrik
Basınç Aralığı: Yüksek
Ürün adı: Acil Yangın Suyu Pompa Sistemi
Hizmet: İyi
Başlangıç ​​Türü: Otomatik
Garanti: 1 yıl
Vurgulamak:

1200 GPM Dizel Motorlu Yangın Pompası

,

XBC Dizel Motorlu Yangın Pompası

,

dizel yangın söndürme pompası

Temel bilgiler
Menşe yeri: ZHEJIANG.ÇİN
Marka adı: ZY
Sertifika: ISO9001
Model numarası: XBC
Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: DİZEL İÇİN KONTRPLAK
Teslim süresi: 30 GÜN
Ödeme koşulları: TT, Western Union
Yetenek temini: 1 BİRİM/AY
Ürün Açıklaması
Dizel motorlu yangın pompası serisi (XBC) akış 1200gpm basınç 12bar
 
Kısa açıklama
1. İyi bir başlangıç ​​özellikleri, 2. Güçlü aşırı yük kapasitesi, kompakt yapı, 3. Kolay bakım, yüksek
Ürün özellikleri
  • Anavatan:
    Çin (Anakara)
  • Marka adı:
    ZY
  • Model numarası:
    XBC

 Ürüne Genel Bakış

XBC Serisi Dizel Yangın Pompası Şirketi, ulusal standart GB6245-98 "yangın pompası performans gereksinimleri ve test yöntemleri" ve Amerika Birleşik Devletleri Yangından Korunma Birliği Standardı NEPA20 "santrifüj yangın pompası kurulumu" ve diğer standartlara tam olarak uygun olarak yeni bir yangın türü geliştirdi. mücadele ekipmanı (bundan sonra ekipman olarak anılacaktır), seri, yangın pompasına göre cihazla donatılmıştır (tek kademeli tek emişli, tek kademeli çift emişli, çok kademeli bölümler) XBC-IS, XBC-'ye bölünebilir SLOW, XBC-D üç alt serisi, ekipman basıncı, akış aralığı, hemen hemen her durumda yangını karşılamak için gereken uygulamadır.
Dizel motorlu ekipmanlar, iyi, güçlü aşırı yük kapasitesi, kompakt yapısı, kolay bakımı, kullanımı kolay, yüksek otomasyon derecesi lansman özelliklerine sahip, yerli veya ithal kullanılan yüksek kaliteli ürünlerdir, gelişmiş, güvenilir bir yangın söndürme ekipmanıdır. .
Ekipman, normal çalışma koşulları:
Yükseklik ≤ 1000m;Ortam sıcaklığı: +5 °C ~ +40 °C;
Bağıl nem: ≤ %90.
Yapısal özellikler ve işlev:
X6135, 12V135, 4102,6102 serisi dizel motorlu, dizel motordan (debriyajlı olarak mevcuttur) yüksek elastik kaplin ve yangın pompasını oluşturmak üzere bağlanan yangın pompası aracılığıyla ekipmanlar; ünite ayrıca dizel deposu, radyatör, fan ve kontrol ekranını da içeriyordu. (otomatik üniteler mevcuttur) ve diğer bileşenler.
Otomatik kontrol ünitesi olduğunda, dizel motor, birinci derecede otomatik sisteme ulaşmak için bölünmüş sayaç (programlanabilir) tarafından otomatik olarak kontrol edilir, girişler, otomatik geçiş (dizel motor pompalarına elektrikli pompalara veya dizel pompalara geçiş yaparak başka bir gruba geçiş yapın) dizel pompa), otomatik koruma (motor devri, yağ basıncı, yüksek hidrolojik, üç çalışma arızası, düşük yağ seviyesi, düşük akü voltajı alarmı kapatma koruması) ve diğer işlevlerle birlikte kullanıcılar ayrıca otomatik yangın alarm merkezi veya uzaktan kumanda arayüzü ile de ateşleme yapabilir. izleme.
Ünitenin 5 °C'nin altındaki ortamlarda çalışmasını sağlamak için ünite AC220V soğutma suyu ön ısıtma cihazına takılabilir.
Genel veri
Otomatik yangın regülatörlü pompa su besleme sisteminden oluşan elektrikli yangın pompası pop grubuna sahip dizel motor.Çalışmalarının seyri için bkz. "Motor Kontrol Sistemi" tanıtıldı.Ekipmanlar, yangın kontrol merkezi ile birlikte sağlanabilmektedir.
 Sistem yapısı ve prensibi
1. LED-BZ (H) serisi dizel motor pompa seti kontrolü
Genel veri
Otomatik yangından korunma su tedarik sistemleri genellikle pompa, elektrikli pompa (ana pompa), otomatik dizel pompa (pompa ekipmanı) tarafından düzenlenir, çalışma prensibi şöyledir: P1 (düşük) ~ P2 (yüksek basınç) borudaki olağan basınç, P1'den düşük regülatör pompayı çalıştırır, pompa P2'ye yükselen basıncı durdurur, çünkü P2 yavaşça P1'e kadar borudan sızdırır, regülatör pompası daha sonra çalışır ve basıncı P1 ~ P2'de korumak için bu şekilde devam eder ve su yükseldiğinde pompa Regülatör, P1 P3'ü, elektrikli pompa marş motorunu, basıncı Pw'ye yükselterek yangın suyunu karşılamak için hızlı bir şekilde azaltamaz.Elektrik kesintisi veya elektrikli pompa arızası gibi, basınç P3'ten P4'e düşmeye devam ederse dizel pompayı otomatik olarak çalıştıracak, basınç Pw'ye yükselecek ve su beslemesi, elektrikli veya dizel pompa pompası, pompayı manuel olarak durdurduktan sonra manuel olarak durdurulacaktır. sık sık belirleyin.
(1) LEC-BH serisi yarı otomatik yangın pompası dizel motor kontrol cihazı
Bu tip kabin (kutu), manuel, yarı otomatik kontrol fonksiyonlarına sahip, motor yağı basıncı, su sıcaklığı göstergesi ile;pil şarj akımı göstergesi ile;tank yağ seviyesi alarmı;elektrikli yangın pompası arızasını veya elektrik kesintilerini durumunda, motor pompasını otomatik olarak çalıştırabilir;Dizel pompayı uzaktan çalıştırmak için.Bu kontrol yöntemi genellikle dizel motor gücü 110kw'ın altında olan durumlarda kullanılır.
(2) LEC-BZ Serisi otomatik yangın pompası dizel motor kontrol cihazı
Bu tip kabin (kutu), manuel, otomatik kontrollü, motor yağı basıncı, yağ sıcaklığı, su sıcaklığı göstergesi ve alarm fonksiyonu anormallikleri, akü şarj akımı göstergesi ile;tank yağ seviyesi alarmı;dizel pompaları otomatik olarak (uzaktan yapılabilir) başlatıp durdurun;ultra yüksek hızlı, düşük hızlı durdurma alarmı;üç marş arıza alarmı;akü voltajının düşük olması durumunda otomatik olarak şarj edin;ve otomatik yangın ve yangın alarm merkezi veya mazeret, çoklu pompa ünitesi sistemi gibi uzaktan bağlantı kontrolü, ünitenin düzenli muayene ve yangın pompaları, güç frekansı voltaj fonksiyonu arasında geçiş yapmasını sağlayabilir

2. LEC-DZ (H) serisi dizel jeneratör kontrol ekipmanı
Dizel jeneratör dizel motor pompası konfigürasyon kontrolüne benzer kontrol prensibi, esas olarak 230V / 400V acil durum dizel jeneratör setlerinin kendi kendine jeneratör voltajında ​​​​inşaat inşaatlarında kullanılır, motor blokları her zaman kendi acil durum hazırlıklarını başlatma durumunda, çalışma gücünde getirmelidir. , termik sistemler, akaryakıt, yağlama yağı, soğutma suyu, iç ortam sıcaklığı ve iç ortam şartlarında ünitenin her an çalışabilmesini sağlayacak nitelikte olmalı, elektrik kesildiğinde ünite hemen çalışmaya başlamalı ve yatırıma uygun hale getirilmelidir. 15 sn normal yükte çalışma.Ünite güç sistemi zincirinde olmalı, elektrik geri geldiğinde ünitenin elektrik beslemesine geçişi geciktirilmeli ve 3 ~ 5 dakika sonra otomatik olarak rölantide durmalıdır.
Genel veri
(1) LEC-DH serisi dizel jeneratör, kontrol ekipmanı tarafından otomatik olarak ayarlanır
(2) LEC-DZ serisi otomatik dizel jeneratör seti kontrol ekipmanı

1200 GPM Dizel Motorlu Yangın Pompası Serisi XBC Basıncı 12 Bar Otomatik 0

1200 GPM Dizel Motorlu Yangın Pompası Serisi XBC Basıncı 12 Bar Otomatik 1

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Kalan karakter(20/3000)