Mesaj gönder

"Sel" hızlı eylem - Quzhou sel kontrolü ve kurtarmayı desteklemek için acil drenaj pompası kamyonu

August 24, 2023

son şirket davası hakkında "Sel" hızlı eylem - Quzhou sel kontrolü ve kurtarmayı desteklemek için acil drenaj pompası kamyonu

Quzhou sel kontrolü seviye II acil müdahale

 

Meteoroloji departmanının istatistiklerine göre, Quzhou Şehrindeki ortalama yağış 19'u saat 5:00'ten 20'si saat 5:00'e kadar 115,7 mm idi.Ayın 21'i günü Quzhou Şehri'nin orta ve kuzeyinde şiddetli yağmur, yerel sağanak yağış, güneyde ise orta ila şiddetli yağmur bekleniyor.

Sel ve kuraklık kontrolüne yönelik Quzhou acil durum planına ve ani jeolojik felaketlere yönelik Quzhou acil durum planına göre, belediye sel kontrol endeksi, sel kontrolü seviye III acil durum müdahalesini 20 Haziran'da saat 7:30'dan seviye II'ye yükseltmeye karar verdi. Ani jeolojik felaketler için seviye IV acil müdahale.

Quzhou Kecheng Bölgesi Acil Durum Yönetim Bürosu ve Hangbu Endüstri Parkı, spesifik savunma hazırlıklarını uygulamak ve Quzhou'nun kentsel su basması acil müdahale kapasitesini geliştirmek amacıyla şirketimize bir acil destek mektubu gönderdi.Su basmasının insanların güvenli seyahati üzerindeki etkisini hafifletmek amacıyla şirketimiz, drenaj ve kurtarma çalışmalarına destek olmak üzere 600m³/H büyük akışlı acil drenaj pompası kamyonunu devreye aldı.

微信图片_20220622225848.jpg微信图片_20220622225840.jpg

 

 

Sel kontrolü ve kurtarma sırasında şirketimiz hükümetle aktif olarak işbirliği yaptı, "sorunlu bir taraf, sekiz taraf destek" ruhunu güçlü bir şekilde ileriye taşıdı, kurumsal sosyal sorumluluğu üstlendi, hızlı müdahale ve tahliye yaptı, günlük güvenli seyahati sağladı vatandaşların mallarını korudu ve sel kontrolü ve kurtarma çalışmalarında aşamalı bir zafer elde etti

 

Drenaj pompası büyük bir rol oynar.

 

 

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Mrs. Anne
Kalan karakter(20/3000)